top of page
Jõulupeod 
 

Detsember on jõuluürituste aeg ettevõtetes. See on võimalus tänada oma koostööparnereid, töötajaid ja kliente möödunud aasta eest ja teha neile kaunis ja meeldejääv üritus Kaptenimajas.

Meie kaunis hubane koht, mille kaunistame pühadepäraselt,  sobib  ideaalselt väiksematele ettevõtetele ja suurte firmade osakondadele või hoopiski sugulaste Jõuluürituseks. Mahutame mugavalt ära 25 inimest peolaua taha. Toidulauale pakume Eesti traditsioonilisi jõulusööke ja maiustusi. Jõulujoogid saate ise kaasa võtta. 

Kui vaja kingitusi jagada, siis meil olemas nii Jõuluvana kui päkapikud!

 

Meil on olemas jõulupärane muusikavalik aga alati võite mõelda ka esineja kutsumiseks. Võite ka meie käest uurida, sest äkki saame oma kontaktidega teid aidata.

 

Selleks, et õhtusöögilauas saaks ka mõne napsu teha, saame teid aidata tellitava bussitranspordiga kodu suunas.

 

Koostöös tublide partneritega pakume erinevaid võimalusi meelelahutuseks. Meil on toimunud pokkerikoolitusi koos mänguga, olnud mustlastantsijaid, kõhutantsijaid, mustkuntsnikke, prantsuse sanssoonide lauljaid, tuleneelajaid ja tuleshow korraldajaid, estraadi staare, seltskonnamängude korraldajaid, noolemängu võistlusi, kokteilikoolitusi ja ühe-, kahe- ja kolmemehe bände. Anna teada mis teile huvi pakuks ja teeme teile pakkumise. Vaata meelelahutuste kirjeldust eraldi lehelt!

 

Jõulumenüü

 

Selleks, et üks korralik Jõulupidu ikka õige hõnguga oleks, oleme koostanud spetsaalse menüü. Laualt ei puuduks kindlasti praekapsas, verivorst ja piparkoogid. Küsi toitlustuse pakkumine meili teel (vajalik teada inimeste arvu ja ürituse soovitavat kuupäeva).

 

Oma joogid!

Suureks eeliseks meie kohal on, et saate kaasa võtta oma alkohoolsed ja mittealkohoolsed joogid. Kui toitlustust meilt ei tellita, siis klaase saab ettetellimisel eraldi rentida või ise kaasa võtta. Kui toitlustus on meie poolt, siis anname tasuta kasutada sobivaid klaase teie jookidele. Võime üles soojendada ka teie mõnusa glöggi ja serveerida kannus küünlaga alusel.

Seltskonnamängud ja esinejad

Aitame sinu ürituse jaoks leida sobiva seltskonnamängude läbiviija, mis sobiks ka meie ruumide eripäraga. Samuti omame erinevate esinejate kontakte: muusikud, mustkunstnikud, lauljad, jõuluvanad, multifilmi tegelased ja koomikud.

Kokteilikoolitus

Kokteilikoolituseks tuleb kohale baarmen koos kõigi vajalike jookide ja komponentidega. Koolituse käigus saab tutvuda kokteilikunstiga ning valmistada erinevaid maitsvaid kokteile, sealhulgas alkoholivabasid. Kokteilide valikul arvestame teie maitse ja eelistustega! Ürituse iseloomu arvestades saab koolitusi teha teema või joogigrupi või isegi konkreetse toote põhiselt. Kõik osalejad saavad koolituselt kaasa uusi kogemusi, maitseelamusi ning retseptilehe valmistatud kokteilidega.

Muuseumi programmid

Oma ürituse saab kombineerida Viimsi Rannarahva Muuseumi programmiga ja jätkata temaatikat Kaptenimajas! Ühe variandina oleks muuseumi meeleolukas programm koos näituste STOPP! PIIRITSOON ja KIROVIST KUULINI mille külastus koos muuseumi vahva kuraatoriga kestaks ca 1,5h.

Olenevalt hooajast on pakkuda erinevaid pakette - küsi lisa!

Broneerimine

Maja broneerime vaid broneerimistasu laekumisel meie arveldusarvele.

Küsi hinnapakkumine koos kuupäeva sooviga ja enne broneerimistasu ülekandmist veendu telefoni teel, et soovitud kuupäev on veel vaba. Broneerimistingimused leiad SIIT

Tel: +372 566 08 909

Tallinna Veespordi Klubi MTÜ

SEB pank EE441010220194410224

NB! Selgitusse märkida ürituse kuupäev ja broneerija nimi.

 

bottom of page