top of page
Milliseid üritusi meil korraldada?
KAPTENIMAJAS ROHUNEEME SADAMAS

Meie maja ja sauna saab rentida oma erinevateks üritusteks. Võid tulla oma toitlustusega või tellida meilt. Igaljuhul saad ilma korgitasuta võtta oma alkohoolsed joogid. Oleme avatud aasta läbi, suvel mahub lihtsalt veidi rohkem inimesi, kuna kasutada saab ka kaunist terrassi. Suvel mahutame kuni 40 inimest, talvel kuni 25, seminariks või koolituseks kuni 20.
Teie üritusele saame omaltpoolt pakkuda maitsvat toitu ja meelelahutust.

 

Ürituste alamenüüst vali soovitud üritus ja saad rohkem lisainfot.

Meil saab korraldada:

- Sünnipäeva pidusid ja juubeleid

- suvepäevi ja talvepäevi

- Jõulupidusid

- seminare ja koosolekuid

- koolitusi

- tüdrukute- ja poissmeeste õhtuid

- peied

- meeskonna motivatsiooniüritused ja seltskonnamängud

- kooli, klassi ja suguvõsa kokkutulekud

 

Rendime maja ja sauna kuni kella 01.00-ni öösel ja ettetellimisel saame aidata väikebusside organiseerimisega transpordiks. Auto võib ööseks jätta meie suletud territooriumile. Lisaks on meil head pakkumised majutuseks lähedalasuvatesse hotellidesse.

 
Milliseid üritusi meil korraldada?
AEGNA SAAREL ADMIRALIMAJAS

Meie kaunist Admiralimaja saab rentida oma erinevateks üritusteks majutusega või ilma. Pakume restorani kvaliteediga toitlustust ja meie toitu on alati kiidetud vaid parimate sõnadega.  Kokkuleppel korgitasu eest saab tulla oma alkoholiga. Oleneb grupi suurusest ja tellimusest.

 

Olenevalt üritusest saame võtta vastu kuni 80 inimest, majutada saame 30.

Pakume töökale kollektiivile nii seminariruumi kui meelelahutust. 

Meil saab korraldada:

- Sünnipäeva pidusid ja juubeleid kuni 80 in

- suvepäevi kuni 80 ja talvepäevi  kuni 30

- Jõulupidusid kuni 40 in.

- seminare ja koosolekuid kuni 40 in.

- koolitusi 

- tüdrukute- ja poissmeeste õhtuid

- peied

- meeskonna motivatsiooniüritused ja seltskonnamängud kuni 80 in

- kooli, klassi ja suguvõsa kokkutulekud

Peoruumi rendime esimesel korrusel kuni kella 23-00, kui majutus sama seltskonna poolt siis kella 01.00-ni. Väljas on keelatud peale kella 23.00 lärmi teha, sest  saarel kehtib öörahu.

Seltskonnad kes ööbimist ei soovi saame tagasi tuua mandrile ka hilisõhtul, soovitavalt  hiljemalt 22.00.

Kaptenimajas oma joogid!

Suureks eeliseks meie kohal on, et saate kaasa võtta oma alkohoolsed ja mittealkohoolsed joogid. Kui tellid meilt snäkid, pearoad ja magusa ning kohvi, siis teie oma jookide jaoks anname ka klaasid. Oma toitlustuse korral võtta oma ühekordsed klaasid.

Toitlustus

Toitlustuseks on mitu varianti. Meie toidud on väga maitvad, naturaalsed, eestimaised ja väldime kuntslikke aineid. Võimalik on oma üritus kombineerida ka toidukoolitusega, millest kõige populaarsem meil on kalakoolitus. Samuti oleme kogunud mitmeid häid partnereid kelle toitlustust soovitame julgelt. Alati võib ka toitlustuse ise organiseerida Kaptenimajas. Kui toitlustus on meie poolt, siis kõik vajaminevad nõud ja klaasid on ka maja poolt. Küsi toitlustuse pakkumine meili teel!

Meelelahutus

Lisaks meresõidule kaatritega saame koostöös tublide partneritega pakkuda erinevaid võimalusi teie ürituse meelelahutuseks. Meil on toimunud pokkerikoolitusi koos mänguga, mustlastantsijaid, kõhutantsijaid, mustkuntsnikke, prantsuse sanssoonide lauljaid, tuleneelajaid ja tuleshow korraldajaid, estraadi staare, seltskonnamängude korraldajaid, noolemängu võistlusi, kokteilikoolitusi ja ühe-, kahe- ja kolmemehe bände. Vaata ka eraldi meelelahutuse lehte.

Broneerimine

Maja broneerime vaid broneerimistasu laekumisel meie arveldusarvele.

Küsi hinnapakkumine koos kuupäeva sooviga ja enne broneerimistasu ülekandmist veendu telefoni teel, et soovitud kuupäev on veel vaba. Kaptenimaja Broneerimistingimused leiad SIIT

Admiralimaja broneerimine kokkuleppel ja ettemaksuga.

Tel: +372 566 08 909

Tallinna Veespordi Klubi MTÜ

SEB pank EE441010220194410224

NB! Selgitusse märkida ürituse kuupäev ja broneerija nimi.

 

bottom of page