Suvepäevad
 

Kaptenimaja on ideaalne ühepäevasteks suvepäevade pidamiseks väiksematele seltskondadele- kuni 30 inimest. Kui soovite ööbimist, siis saame pakkuda teile ööbimist lähedalasuvates hotellides soodushinnaga või üldsegi mõne vahva saare peal.

Pakume kombineeritud varinate merel tegevusteks, saunas käimiseks ja maitsva toidu nautimiseks. Alkohoolsed joogid saate Kaptenimajja alati ise kaasa võtta- ilma korgitasuta. Merele sõiduks küsi pakkumine, teeme teile sobiva paketi vastavalt hooajale, teie inimeste arvule ja eelarvele. Saame teid viia ka erinevatele saartele, organiseerida teile seal eksursioone, majutust ja toitlustust.

 

Variant 1:

Rentida Kaptenimaja/saun ja hoolitseda ise toitlustuse eest.

 

Varinat 2:

Rentida maja ja tellida toitlustus meilt. Vaata menüüd hinnakirja all.

 

Varinat 3:

Lisaks eelnevatele telli meilt meelelahutus (merel, maal või saarel).

 

Variant 4:

Kombineerida oma suvepäevad koolituse või koosolekuga, mõnusa toidu ja meresõiduga.

 

Talvepäevad

Meil saad läbi viia talvepäevasid väiksematele seltskondadele. Olenevalt meelelahutuslikust tegevusest on meie koht sobilik talvelpäevadeks kus tubased tegevused lisaks, kuni 20-le inimesele. Siis mahub läbi viima mänge ja koolitusi.

 

Meelelahutuseks suve- või talvepäeva raames vaata MEELELAHUTUSED lehte.

 

Pokkerikoolitus ja mäng

Pokkeriürituseks tuleb kohale juhendaja/koolitaja koos laua ja varustusega ja õpetab teid korralikult pokkerit mängima. See on ideaalne tegevus talviseks hooajaks, kuid terrassil on liialt külm muudeks tegevusteks. Mängust väljalangejad saavad minna nautima Laevasauna mõnusid ja mängu võitjatele saame välja panna erinevad auhinnad. Pakkumise saame teha vastavalt inimeste arvule. Ideaalne suurus 10 inimest.  Kes koolitust ei soovi tellida, saame aidata pokkerilaua leidmisega.

Merepääste-&veeohutuskoolitus

Pakume merepäästekoolitusi ja veeohutuskoolitusi ettevõtetele ja seltskondadele, kes sooviksid lisada veidi adrenaliini oma üritusele. Koolitusi viivad läbi tunnustatud ja kogemustega Viimsi vabatahtlikud merepäästjad. Vastvalt soovile teeme kursuse vees ja toas. Iga koolituse töötame täpselt välja vastavlt soovidele ja seltskonna huvidele lähtuvalt. Vetteminekuks anname selga veekindla ülikonna ja turvavarustuse.

Seltskonnamängud ja esinejad

Aitame sinu ürituse jaoks leida sobiva seltskonnamängude läbiviija, mis sobiks ka meie ruumide eripäraga. Samuti omame erinevate esinejate kontakte: muusikud, mustkunstnikud, lauljad, jõuluvanad, multifilmi tegelased ja koomikud.

Suuremad seltskonnad saarele suvepäevi pidama

Kui teie osavõtjate arv ületab 20. inimest, siis saame pakkuda seminari pidamiseks transporti lähedalasuvatele saartele nagu Naissaar, Prangli ja Aegna saar. Korraga saame kolme kiirkaatriga 30-ne minutiga viia kohale 34 inimest Naissaarele ja 100 inimest tunniga Aegna saarele. Vajadusel saame teha ka lisareisi. Pakume võimalust ka saarel ööbida külalistemajas (Naissaarel 120 kohta, Aegnal 35-50 kohta, Prangli saarel kuni 50 kohta). Meie saame osa rahvast tuua tagasi teile sobival ajal.

Motivatsiooniüritused

Suve- ja talvepäevasid ettevõttes üldiselt korraldatakse, et oma töötajaid motiveerida ja omavahel rohkem tuttavaks saada. Omaltpoolt saame teid aidata vahva päevakava koostamisel ja eelarve piiridesse jäämisel. Meie kõige populaarsemateks on kujunendud kalakoolitused kalamehega ja ekskursioonid saartele.

 

Kalakoolitus

Ühe teistmoodi meeldejääva ürituse saab maha pidada ka tarkusi ja kokakunsti õppides. Meie mereäärse asukohaga sobib ideaalselt kalakoolitus, kus tuntud kalamees õpetab kalasid tundma, puhastama, fileerima, suitsutama ja valmistama.  Saame teha lihtsa fileerimis-koolituse kuni 4-tunnise täiskoolituse. Vastavalt seltskonna suurusele saame teha teile pakkumise. Suvel saab terrassil koolitusest osa võtta kuni 20 inimest korraga ja talvel toas kuni maksimum 12 inimest.

 

KONTAKT

Tallinna Veespordi Klubi MTÜ

Sadama tee 11, Rohuneeme k

Viimsi vald 74012

Reg nr 80234545

SEB PANK arveldusarve

EE441010220194410224

info@watersport.ee

Tel: +372 566 08 909
10.00-18.00

 

  • Facebook Social Icon
  • Trip Advisor Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon