top of page
 Ühepäevased suve- või talvepäevad Kaptenimajas

Kaptenimaja on ideaalne ühepäevasteks suvepäevade pidamiseks väiksematele seltskondadele- kuni 30 inimest, talvel 20in. Kui soovite ööbimist, siis saame pakkuda teile ööbimist lähedalasuvates hotellides soodushinnaga või üldsegi mõne vahva saare peal.

Pakume kombineeritud varinate merel tegevusteks, saunas käimiseks ja maitsva toidu nautimiseks. Alkohoolsed joogid saate Kaptenimajja alati ise kaasa võtta- ilma korgitasuta. Merele sõiduks küsi pakkumine, teeme teile sobiva paketi vastavalt hooajale, teie inimeste arvule ja eelarvele. Saame teid viia ka erinevatele saartele, organiseerida teile seal eksursioone, majutust ja toitlustust.

 

Variant 1:

Rentida Kaptenimaja/saun ja hoolitseda ise toitlustuse eest.

 

Varinat 2:

Rentida maja ja tellida toitlustus meilt aga teie oma joogid. Vaata menüüd hinnakirja all.

 

Varinat 3:

Lisaks eelnevatele telli meilt meelelahutus (merel, maal või saarel).

 

Variant 4:

Kombineerida oma suvepäevad koolituse või koosolekuga, mõnusa toidu ja meresõiduga.

Suve- või talvepäev Aegna saarel Admiralimajas

Aegna Admiralimaja mahutab ööbimiseks kuni 30 inimest. Alumine suur saal mahutab kuni 60 inimest ja meil on suur hoov. 

Küsi pakkumine, teeme teile sobiva paketi vastavalt hooajale, teie inimeste arvule ja eelarvele. Saame teid viia ise saarele (vt. www.watersport.ee ), organiseerida teile seal eksursiooni, mõne mängu, majutuse ja toitlustuse terveks päevaks.

Paljud meie püsikliendid kasutavad aktiivseks tegevuseks toidukoolitust ehk kalakoolitust, kus õpetame kalu puhastama, fileerima ja valmistama, mille käigus valmib teile ka rikkalik söömaaeg.

Talvisel hooajal saab meiega saarele hõljuki või laevaga. 

Motivatsiooniüritused

Suve- ja talvepäevasid ettevõttes üldiselt korraldatakse, et oma töötajaid motiveerida ja omavahel rohkem tuttavaks saada. Omaltpoolt saame teid aidata vahva päevakava koostamisel ja eelarve piiridesse jäämisel. Meie kõige populaarsemateks on kujunendud kalakoolitused kalamehega ja ekskursioonid saartele.

 

Suuremad seltskonnad saarele suvepäevi pidama

Kui teie osavõtjate arv on suurem, siis saame pakkuda seminari pidamiseks transporti lähedalasuvatele saartele nagu Aegna, Naissaar, Prangli saar. Korraga saame kolme kiirkaatriga 30-me minutiga viia kohale 54 inimest Naissaarele ja 120 inimest tunniga Aegna saarele. Vajadusel saame teha ka lisareisi. Pakume võimalust ka saarel ööbida külalistemajas (Naissaarel 120 kohta, Aegnal 100 kohta, Prangli saarel kuni 50 kohta). Meie saame osa rahvast tuua tagasi teile sobival ajal.

Pokkerikoolitus ja mäng Kaptenimajas

Pokkeriürituseks tuleb kohale juhendaja/koolitaja koos laua ja varustusega ja õpetab teid korralikult pokkerit mängima. See on ideaalne tegevus talviseks hooajaks, kuid terrassil on liialt külm muudeks tegevusteks. Mängust väljalangejad saavad minna nautima Laevasauna mõnusid ja mängu võitjatele saame välja panna erinevad auhinnad. Pakkumise saame teha vastavalt inimeste arvule. Ideaalne suurus 10 inimest.  Kes koolitust ei soovi tellida, saame aidata pokkerilaua leidmisega.

Merepääste-&veeohutuskoolitus

Pakume merepäästekoolitusi ja veeohutuskoolitusi ettevõtetele ja seltskondadele, kes sooviksid lisada veidi adrenaliini oma üritusele. Koolitusi viivad läbi tunnustatud ja kogemustega Viimsi vabatahtlikud merepäästjad. Vastvalt soovile teeme kursuse vees ja toas. Iga koolituse töötame täpselt välja vastavlt soovidele ja seltskonna huvidele lähtuvalt. Vetteminekuks anname selga veekindla ülikonna ja turvavarustuse. Koolitus saab teha nii Kaptenimajas kui Admiralimajas.

Seltskonnamängud ja esinejad

Aitame sinu ürituse jaoks leida sobiva seltskonnamängude läbiviija, mis sobiks ka meie ruumide eripäraga. Samuti omame erinevate esinejate kontakte: muusikud, mustkunstnikud, lauljad, jõuluvanad, multifilmi tegelased ja koomikud.
Aegna saarel saame pakkuda fotojahi stiilis saare orienteerumist.

Kalakoolitus

Ühe teistmoodi meeldejääva ürituse saab maha pidada ka tarkusi ja kokakunsti õppides. Meie mereäärse asukohaga sobib ideaalselt kalakoolitus, kus tuntud kalamees õpetab kalasid tundma, puhastama, fileerima, suitsutama ja valmistama.  Saame teha lihtsa fileerimis-koolituse kuni 4-tunnise täiskoolituse. Vastavalt seltskonna suurusele saame teha teile pakkumise. Suvel saab terrassil koolitusest osa võtta Kaptenimajas kuni 20 inimest ja talvel toas kuni maksimum 12 inimest. Admiralimajas saame koolitusi teha ka suurematele seltskondadele.

 

bottom of page