top of page
Meelelahutus
 

Pakume erinevaid toredaid tegemisi, et muuta oma üritus Kaptenimajas või Admiralimajas meeldejäävaks. Meie asukoht Rohuneeme sadamas soosib merega seotud tegevusi, kuid alati ei ole ilm ja hooaeg väljas olemiseks meeldiv, seega oleme pakkunud välja tegevusi nii toas kui õues.

Meresõidu hooajal (aprill-november) pakume tegevusi kaatriga merele minekuks, samuti huvilistele merepääste- ja veeohutuse koolitusi. Populaarsed on samuti kalakoolitused ja muud toidukoolitused.

Koostöös tublide partneritega pakume erinevaid võimalusi meelelahutuseks. Meil on toimunud pokkerikoolitusi koos mänguga, olnud mustlastantsijaid, kõhutantsijaid, mustkuntsnikke, prantsuse sanssoonide lauljaid, tuleneelajaid ja tuleshow korraldajaid, estraadi staare, seltskonnamängude korraldajaid, noolemängu võistlusi, kokteilikoolitusi ja ühe-, kahe- ja kolmemehe bände. Andke teada, mis teile huvi pakuks ja teeme teile pakkumise. Vaata allpool põhiliselt kasutatud meelelahutuste kirjeldust.

 
Meresafari või saarte külastus

Meie mereäärne asukoht Rohuneeme väikesadamas teeb ideaalseks võimaluse kombineerida oma üritus merele minekuga. See võib olla lühike ja kiire meresafari, mõne väikesaare külastus (Naissaar, Aegna-, Prangli-, Keri- või Aksi saar), sõit ümber Aegna saare. Oma kolme kiire RIB tüüpi päästekaatriga saame korraga teenindada kuni 36 inimest. Sõidu hinnad saartele algavad alates 10.-+km inimene. Laevaga saame viia korraga 30 inimest Aegnale matkama või talvisel ajal hõljukiga 7 inimest.

Kalakoolitus

Ühe teistmoodi meeldejääva ürituse saab maha pidada ka tarkusi ja kokakunsti õppides. Meie mereäärse asukohaga sobib ideaalselt kalakoolitus, kus tuntud kalamees õpetab kalasid tundma, puhastama, fileerima, suitsutama ja valmistama.  Saame teha lihtsa fileerimis-koolituse kuni 4-tunnise täiskoolituse. Vastavalt seltskonna suurusele saame teha teile pakkumise. Suvel saab terrassil koolitusest osa võtta kuni 20 inimest korraga ja talvel toas kuni maksimum 12 inimest.

Pokkerikoolitus ja mäng

Pokkeriürituseks tuleb kohale juhendaja/koolitaja koos laua ja varustusega ja õpetab teid korralikult pokkerit mängima. See on ideaalne tegevus talviseks hooajaks, kuid terrassil on liialt külm muudeks tegevusteks. Mängust väljalangejad saavad minna nautima Laevasauna mõnusid ja mängu võitjatele saame välja panna erinevad auhinnad. Pakkumise saame teha vastavalt inimeste arvule. Ideaalne suurus 10 inimest.  Kes koolitust ei soovi tellida, saame aidata pokkerilaua leidmisega.

Merepääste-&veeohutuse koolitus

Pakume merepäästekoolitusi ja veeohutuskoolitusi ettevõtetele ja seltskondadele, kes sooviksid lisada veidi adrenaliini oma üritusele. Koolitusi viivad läbi tunnustatud ja kogemustega Viimsi vabatahtlikud merepäästjad. Vastvalt soovile teeme kursuse vees ja toas. Iga koolituse töötame täpselt välja vastavlt soovidele ja seltskonna huvidele lähtuvalt. Vetteminekuks anname selga veekindla ülikonna ja turvavarustuse.

Seltskonnamängud ja esinejad

Aitame sinu ürituse jaoks leida sobiva seltskonnamängude läbiviija, mis sobiks ka meie ruumide eripäraga. Samuti omame erinevate esinejate kontakte: muusikud, mustkunstnikud, lauljad, jõuluvanad, multifilmi tegelased ja koomikud.

Kokteilikoolitus

Kokteilikoolituseks tuleb kohale baarmen koos kõigi vajalike jookide ja komponentidega. Koolituse käigus saab tutvuda kokteilikunstiga ning valmistada erinevaid maitsvaid kokteile, sealhulgas alkoholivabasid. Kokteilide valikul arvestame teie maitse ja eelistustega! Ürituse iseloomu arvestades saab koolitusi teha teema või joogigrupi või isegi konkreetse toote põhiselt. Kõik osalejad saavad koolituselt kaasa uusi kogemusi, maitseelamusi ning retseptilehe valmistatud kokteilidega.

Muuseumi programmid

Oma ürituse saab kombineerida Viimsi Rannarahva Muuseumi programmiga ja jätkata temaatikat Kaptenimajas! Ühe variandina oleks muuseumi meeleolukas programm koos näituste STOPP! PIIRITSOON ja KIROVIST KUULINI mille külastus koos muuseumi vahva kuraatoriga kestaks ca 1,5h.

Olenevalt hooajast on pakkuda erinevaid pakette - küsi lisa!

bottom of page