top of page

KAPTENIMAJAS
SÜNNIPÄEV või JUUBEL

Külaliste tagasiside põhjal on see olnud nende parim koht sünnipäeva pidamiseks. Privaatne, väga hubane ja kauni vaatega merele - olgu suvi või talv. Kaptenimaja suur eelis on see, et asume Tallinna lähedal Viimsis, otse mere ääres, ometi tekib tunne kohapeal nagu oleks sattunud kaugele väikesaarele. Peo saab ühendada mõnusa saunaskäiguga meie Laevasaunas, kus lavalt vaade merele, lähedalasuvatele saartele ja seilavatele laevadele.

 

Külalistele saame pakkuda meeldivat teenindamist ja maitsvaid toite. Inimesi mahume vastu võtma olenevalt hooajast: Suvel kuni 30, talvel kuni 25 inimest, erandjuhtudel ka enam aga oleneb ka ürituse loomust ja ilmast.

Talvel saab üritust läbi viia toas, kus suurtest akendest avaneb vaade otse merele ja samas saab nautida hubast olemist meremiinist kamina juures. Suvel saab oma ürituse üldsegi läbi viia tuulekaitstud terrassil taustaks Laevasaun, kaunis merevaade ja lummavad päikseloojangud.

Sooja toidu valmistame otse teie silme all terrassil suurel gaasi grillil.

 

Rendime maja ja sauna kuni kella 01.00-ni öösel. Broneerija peab olema vähemalt 24 aastat vana ja ei ole lubatud maja edasi anda. Ettetellimisel saame aidata väikebusside organiseerimisega transpordiks. Auto võib ööseks jätta meie suletud territooriumile. Meie kaudu saab soodsaid pakkumisi ööbimiseks lähedalasuvatesse hotellidesse.

AEGNA ADMIRALIMAJAS SÜNNIPÄEV või JUUBEL

 

Aegna asub vaid 5 minuti kaugusel Rohuneeme sadamast. Admiralimajas saab üritusi korralada nii suvel kui talvel. Lihtsalt transpordi vahendid pakume meie välja vastavalt ilmale.

Katame teile kauni laua siseruumi või terrassile. Meie köögist tulevad välja vaid kõige matisvamad toidud igale maitsele.
Teie ürituse korraldamiseks on mitu varianti:

- Päevane pidulik üritus Admiralimajas ja õues kuni kell 22.00

- Ööbimisega üritus, meil pakkuda kuni 30 ööbimiskohta.

- Päevane üritus liivarannal, kuhu valmistame teile buffee laua ja istumise.

Talvel saab üritust läbi viia all suures saalis ja nautida hubast olemist kamina soojuses. 

Aitame sind menüü valikul, peoruumi kaunistamisega, transpordiga saarele ja suuremate seltskondade puhul lisamajutusega saarel. 
 

Admiralimajja ei või võtta oma toitu! Saab tulla oma alkoholiga kokkuleppel ja lisandub korgitasu!

Oma joogid Kaptenimajas!

Suureks eeliseks meie mereäärsel Kaptenimajal on, et saate kaasa võtta oma alkohoolsed ja mittealkohoolsed joogid. Kui toitlustust meilt ei tellita, siis topsid tuleb ise kaasa võtta. Kui toitlustus on meie poolt, siis anname tasuta kasutada sobivaid klaase teie jookidele.

Meil on terrasil suur sahtlitega külmik, kuhu saate kõik oma joogid külma panna. Jää tuleb samuti ise kaasa võtta.

Toitlustus

Toitlustuseks on mitu varianti. Meie toidud on väga maitvad, naturaalsed, eestimaised ja väldime kunstlikke aineid. Võimalik on oma üritus kombineerida ka toidukoolitusega, millest kõige populaarsem meil on kalakoolitus. Samuti oleme kogunud mitmeid häid partnereid kelle toitlustust soovitame julgelt. Küsi toitlustuse pakkumine meili teel!

Vaata ka alalehte, et näha Kaptenimaja menüüd TOITLUSTUS. Admiralimaja menüü on meil muutlik ja vastavalt hooajale. Küsi meili teel pakkumist

Meelelahutus sünnipäevaks

Lisaks meresõidule kaatritega saame koostöös tublide partneritega pakkuda erinevaid võimalusi meelelahutuseks. Meil on toimunud pokkerikoolitusi koos mänguga, mustlastantsijaid, kõhutantsijaid, mustkunstnikke, prantsuse sanssoonide lauljaid, tuleneelajaid ja tuleshow korraldajaid, estraadi staare, seltskonnamängude korraldajaid, noolemängu võistlusi, kokteilikoolitusi ja ühe-, kahe- ja kolmemehe bände. Vaata ka eraldi meelelahutuse lehte.

Broneerimine

Maja broneerime vaid broneerimistasu laekumisel meie arveldusarvele.

Küsi hinnapakkumine koos kuupäeva sooviga ja enne broneerimistasu ülekandmist veendu telefoni teel, et soovitud kuupäev on veel vaba. Kaptenimaja broneerimistingimused leiad SIIT

Tel: +372 566 08 909

Tallinna Veespordi Klubi MTÜ

SEB pank EE441010220194410224

NB! Selgitusse märkida ürituse kuupäev ja broneerija nimi.

 

bottom of page