top of page
Koolitus või koosolek mandril
 

Kaptenimajas on võimalik läbi viia oma ettevõtte koolitusi ja koosolekuid läbi aasta.

Meile mahub kenasti osa võtma kuni laudade taha 20 inimest. Lisaks saame pakkuda maitsvat toitu ja kohvipause.

Peale koosolekut on teil võimalik premeerida oma töötajaid sauna, meresõidu või mõne hariva meelelahutusliku koolitusega.

 

Lauad saame paigutada vastavalt teie inimeste arvule ja soovidele (teatristiil, U-laud, pikk laud, klassiruumi stiili, koosoleku neljakandiline laud).

Võimalik rentida juurde:

       -pabertahvlit

       -magnettahvlit

       -kirjutusvahendeid ja paberit

       -printerit, scannerit või koopiamasinat

       -Wifi internetiühendust

 

Projektori asemel on meil kasutatud meie TV-ekraani, mille saab ühendada arvutiga HDMI juhtmega.

Projektori kasutamiseks on ruum liialt valge, sellepärast oleme leidnud parima lahenduse. Saame aidata ka sülearvutite rendiga.

 

Koolitus või koosolek Aegnal
 

Admiralimajas on võimalik läbi viia oma ettevõtte ühe- või mitmepäevaseid koolitusi ja koosolekuid läbi aasta.

Meile mahub kenasti osa võtma laudade taha ca30-40 inimest. Lisaks saame pakkuda maitsvat toitu ja kohvipause.

Peale koosolekut on teil võimalik premeerida oma töötajaid meresõidu, luksusliku õhtusöögi või mõne hariva meelelahutusliku koolitusega.

 

Lauad saame paigutada vastavalt teie inimeste arvule ja soovidele (teatristiil, U-laud, pikk laud, klassiruumi stiili, koosoleku neljakandiline laud).

Võimalik rentida juurde:

       -pabertahvlit

       -magnettahvlit

       -kirjutusvahendeid ja paberit

       -printerit, scannerit või koopiamasinat

       -Wifi internetiühendust

 

Olemas projektor, mille saab ühendada arvutiga HDMI juhtmega.

Saame aidata ka sülearvutite rendiga.

 

Päevane koolitus või koosolek

Kaptenimajas saame teid vastu võtta alates kell 8.00. Saabudes võime teile pakkuda korralikku hommikusööki, pirukat, võileiba või küpsist kohviga. Soovi korral aitame teil välja töötada kohvipauside ajad. Vastavalt inimeste arvule saame teile välja töötada lõunasöögi ja/või õhtusöögi menüü.  Peale töökat päeva Kaptenimajas saate lõõgastuda meie mõnusas saunas, mille lavalt vaade otse merele. 
Päevane koosoleks saarel võib lüppeda väikse jalutuskäiguga saare ja majutusega või toome teid teile sobival ajal mandrile tagasi.

Suuremad seminarid saarel

Kui teie osavõtjate arv ületab 20 inimest, siis saame pakkuda seminarikohta Aegna saarel- Aegna Admiralimajas, kuhu laeva või kaatrisõit võtab Rohuneemest aega vaid 7 minutit. 

Pokkerikoolitus ja mäng

Pokkeriürituseks tuleb kohale juhendaja/koolitaja koos laua ja varustusega ja õpetab teid korralikult pokkerit mängima. See on ideaalne tegevus talviseks hooajaks, kuid terrassil on liialt külm muudeks tegevusteks. Mängust väljalangejad saavad minna nautima Laevasauna mõnusid ja mängu võitjatele saame välja panna erinevad auhinnad. Pakkumise saame teha vastavalt inimeste arvule. Ideaalne suurus 10 inimest.  Kes koolitust ei soovi tellida, saame aidata pokkerilaua leidmisega.

Merepääste-&veeohutuse koolitus

Pakume merepäästekoolitusi ja veeohutuskoolitusi ettevõtetele ja seltskondadele, kes sooviksid lisada veidi adrenaliini oma üritusele. Koolitusi viivad läbi tunnustatud ja kogemustega Viimsi vabatahtlikud merepäästjad. Vastvalt soovile teeme kursuse vees ja toas. Iga koolituse töötame täpselt välja vastavlt soovidele ja seltskonna huvidele lähtuvalt. Vetteminekuks anname selga veekindla ülikonna ja turvavarustuse.

Kalakoolitus

Ühe teistmoodi meeldejääva ürituse saab maha pidada ka tarkusi ja kokakunsti õppides. Meie mereäärse asukohaga sobib ideaalselt kalakoolitus, kus tuntud kalamees õpetab kalasid tundma, puhastama, fileerima, suitsutama ja valmistama.  Saame teha lihtsa fileerimis-koolituse kuni 4-tunnise täiskoolituse. Vastavalt seltskonna suurusele saame teha teile pakkumise. Suvel saab terrassil koolitusest osa võtta kuni 20 inimest korraga ja talvel toas kuni maksimum 12 inimest.

Kokteilikoolitus

Kokteilikoolituseks tuleb kohale baarmen koos kõigi vajalike jookide ja komponentidega. Koolituse käigus saab tutvuda kokteilikunstiga ning valmistada erinevaid maitsvaid kokteile, sealhulgas alkoholivabasid. Kokteilide valikul arvestame teie maitse ja eelistustega! Ürituse iseloomu arvestades saab koolitusi teha teema või joogigrupi või isegi konkreetse toote põhiselt. Kõik osalejad saavad koolituselt kaasa uusi kogemusi, maitseelamusi ning retseptilehe valmistatud kokteilidega.

Muuseumi programmid

Oma ürituse saab kombineerida Viimsi Rannarahva Muuseumi programmiga ja jätkata temaatikat Kaptenimajas! Ühe variandina oleks muuseumi meeleolukas programm koos näituste STOPP! PIIRITSOON ja KIROVIST KUULINI mille külastus koos muuseumi vahva kuraatoriga kestaks ca 1,5h.

Olenevalt hooajast on pakkuda erinevaid pakette - küsi lisa!

Broneerimine

Maja broneerime vaid broneerimistasu laekumisel meie arveldusarvele.

Küsi hinnapakkumine koos kuupäeva sooviga ja enne broneerimistasu ülekandmist veendu telefoni teel, et soovitud kuupäev on veel vaba. Broneerimistingimused leiad SIIT

Tel: +372 566 08 909

Tallinna Veespordi Klubi MTÜ

SEB pank EE441010220194410224

NB! Selgitusse märkida ürituse kuupäev ja broneerija nimi.

 

bottom of page